مشاوره صفر تا صد تولید قارچ دکمه ای

 

همانطور که میدانید در سراسر ایران سالن های بسیار زیادی را از صفر تا صد راه اندازی کرده ایم که فیلم ها و عکس های این سالن ها را در پیج اینستاگرام پرورش قارچ مهندس کرامتی و همچنین سایت قارچ صنعت میتوانید ببینید .

یک دوره مشاوره طلایی کشت به تعداد بسیار محدود در هر ماه برگزار میشود و افراد علاقمندی که تصمیم به ساخت سالن قارچ دارند و یا درحال تولید هستند در این دوره تخصصی پرورش قارچ ثبت نام میکنند .

این عزیزان تحت مشاوره صفر تا صد ساخت سالن و کشت قارچ دکمه ای ما قرار گرفته و توسط پشتیبانی تمام وقت کشت قارچ را از مرحله ضدعفونی تا اتمام کامل یک دوره تولید قارچ کامل به پایان میرسانند .

پشتیبانی کامل شما در تمام مراحل کشت به شما کمک میکند تا یک دوره کامل را با راندمان برداشت حدودا ۲۵ تا ۳۰ درصد بصورت کامل پشت سر بگذارید .

این دوره کاملا آنلاین بوده و هر روز باید از بسترهای کشت تصاویر واضح برای مهندس کرامتی ارسال کنید تا نکات مورد نظر خدمت شما توضیح داده شود .

هرکسی از هر نقطه ای از ایران میتواند با صرف هزینه در این دوره آموزشی شرکت کند البته اگر به اینترنت دسترسی داشته باشد . برای شرکت در این دوره لطفا مشخصات خود را بهمراه شرایط مکان مورد نظر در فرم زیر بنویسید تا توسط تیم پشتیبانی سایت با شما تماس گرفته شود  .

دقت داشته باشید که مشاوره برای سالن های ۳۰ متر تا ۵۰ متری که همکف هستند و شرایط مورد نظر را داشته باشند ارائه خواهد شد .

 


 

[gravityform id=”5″ title=”true” description=”true”]